Banner

Genesis przedstawia Irid 300.

Nowoczesna obudowa satysfakcjonuje już tysiące użytkowników dbając o ich komponenty w najbardziej odpowiedni sposób. Cieszy bogatą funkcjonalnością i zachwyca również swoim designem, jakością wykonania oraz dbałością o szczegóły. Odpowiednia konstrukcja zapewniająca najlepszą cyrkulację powietrza sprawa, że obudowa zapewni Tobie dokładnie to czego potrzebujesz.

Nadzwyczajny design w 3 odsłonach.

Wykonane z hartowanego szkła panel boczny i przedni odsłania walory Twojego zestawu ciesząc Twoje oczy. Podświetlane wentylatory dostępne 3 wersjach kolorystycznych – zielone, niebieskie, czerwone. Obudowa cieszy swoją gamą wrażeń wizualnych. Chcemy byś mógł rozlać na pomieszczenie efektowną aurę, która zaznaczy Twoje „Ja” – Irid 300 Ci to umożliwia.

Wsparcie dla dwóch dysków SSD.

Aby przekazać w Twoje ręce pełną swobodę w zarządzaniu danymi z szybkim dostępem Irid 300 ARGB daje Ci możliwość załączenia dwa dyski SSD. Oprócz tego otrzymujesz miejsce na zamontowanie trzech standardowych twardzieli HDD.

W zestawie 4 podświetlane wentylatory.

Podświetlane na wybrany przez Ciebie kolor, wysokiej jakości wentylatory 120 MM dbają o bardzo dobrą cyrkulację powietrza i odpowiednią temperaturę wewnątrz obudowy. Masz pewność, że Twoje komponenty mają świetny komfort pracy, a Ty możesz być spokojny o ich odpowiednie działanie. Oprócz tego masz miejsce na dodatkowe 3 wentylatory z góry obudowy.

Obsługuje 3 rodzaje płyty głównej.

Obudowa jest przygotowana pod 3 rozmiary płyty głównej. Wygodnie i bez najmniejszych problemów zamontujesz Mini-ITX, Micro-ATX i ATX nie ograniczając sie przy tym w dostosowywaniu pod nie reszty komponentów.

Funkcjonalny panel z USB 3.0.

Na frontowej części obudowy Irid 300 dla Twojego komfortu dostajesz w sumie aż 3 porty USB w tym szybkie 1x USB 3.0. Wepniesz też słuchawki i mikrofon, ponieważ zdecydowaliśmy się dać Tobie dwa gniazda jack jak najbliżej Ciebie.

Świetny cable-management.

W obudowie Genesis Irid 300 posiadasz wystarczającą ilość przestrzeni za tacką na płytę główną oraz liczne przepusty, dzięki którym doskonale zarządzisz okablowaniem, które nie będzie ani przeszkadzać ani psuć świetnego widoku przez szklany panel.

Aż 3 filtry przeciwkurzowe.

W zestawie otrzymujesz trzy filtry antykurzowe, które zapewnią nieskazitelną czystość wewnątrz Twojej obudowy. Genesis Irid 300 ARGB został odpowiednio skonstruowany pod każdym aspektem, aby dać Tobie najlepsze doświadczenia podczas korzystania z obudowy przez wiele lat.

Wsparcie chłodnicy do 360MM.

Dajemy Tobie pełną swobodę w kreowaniu PC i doboru komponentów. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, zamontuj chłodzenie cieczą ze wsparciem chłodnicy aż do 360mm! Genesis Irid 300 daje Tobie pełną dowolność montowanych podzespołów i szerokie spektrum możliwości chłodzenia.