OBUDOWA KRUX SPIKE NICZYM PIORUN UDERZAJĄCY W TWOJE STANOWISKO GAMERA!Jeżeli szukasz czegoś, co zrobi na wszystkich piorunujące wrażenie, to w tym momencie możesz przestać dalej szukać! KRUX Spike, to właśnie to czego pragniesz!
Wzór przedniego panelu, bazujący na krzywiznach, wyróżnia się niczym diament. Jednak obudowa komputerowa KRUX Spike, ma jedną zasadniczą przewagę nad byle diamentami! Przez jej środek, biegnie pasek ARGB. Wygląda niczym piorun, świeci równie mocno. Jednak pasek ten posiada jedną funkcjonalność, której nie posiada piorun, ani diament – to przycisk, pozwalający wywołać na przednim panelu, prawdziwą burzę kolorów.
Tylko efekty wizualne, grzmotów boją się koty, psy i inne zwierzęta. Tylko nasze Scorpiusy nie wykazują żadnego przerażenia różnego rodzaju dźwiękami, ale one są twarde. Jednak to nie wszystko, wentylatory które dodajemy do KRUX Spike, również dbają o tą ciszę, tak więc, nie musisz się niczego bać. Wygląda jak burza, ale brzmi jak słoneczny poranek nad morzem, jedynie lekki wiaterek smaga ścianę przed którą stoi twój piec.
Tą burzą kolorów możesz zawładnąć na dwa sposoby. Pierwszy, najprostszy i najszybszy: To gigantyczny guzior na przednim panelu KRUX Spike! Za jego pomocą wybierzesz jeden z wielu dostępnych trybów. Jeżeli natomiast, rewia kolorów Ci się znudzi możesz użyć wyżej opisanego przycisku do jej wyłączenia. Co do drugiego sposobu, jest on przeznaczony dla PROsów.
Oczywiście, że nie! Gdyby takie piękne efekty były widoczne tylko z jednej strony, to byłoby najgorsze co spotkało tą branżę od wielu lat. W KRUX Spike zadbaliśmy o ten aspekt. Astronomicznie Realnie Godne Barwy, są widoczne również przez szybę która zastąpiła cały boczny panel. Nie musisz już dłużej chować swojego nudnego wnętrza. Od dzisiaj, promieniuj i pokazuj wszystko co masz w środku całemu światu. Niczym na ekskluzywnej wystawie w centrum Warszawy.
Spokojna głowa, niemal cały front KRUX Spike został pokryty siateczką, dzięki temu, wentylacja stoi na dobrym poziomie. Gdyby jednak okazało się że chcesz czegoś więcej, że nie wystarcza Ci seryjny wentylator 120 mm zamontowany na tyle. Możesz doposażyć się w jeszcze 5 wentylatorów 120 mm, czyli w sumie aż 6 śmigieł, to więcej niż każdym obecnie produkowanym helikopterze! Po takim zabiegu, jedyne co poczują twoje podzespoły, to przyjemny i chłodny wietrzyk.
W razie nagłego i niespodziewanego ataku ze strony kurzu, bądź innych dużych elementów unoszących się w powietrzu. KRUX Spike będzie się bronił za pomocą dwóch filtrów, na górze obudowy oraz pod zasilaczem. W razie ratowania zagrożonego odcinka, jesteś w stanie wyczyścić je bardzo szybko, a jednocześnie sprawnie. Górny filtr trzyma się na magnesie, a ten dostępny na dole, na kilku zaczepach, wymiana nie mogła być prostsza!
Procesor to jednak nie koniec komputera. Maszyna chcąc być zaliczona do szanownego grona PC Master Race, musi posiadać jeszcze POTĘŻNĄ kartę graficzną. Do KRUX Spike, zapakujesz wszystko co najwydajniejsze! Jeden slot na chłodzenie, dwa sloty, a może nawet trzy? Bez różnicy, jedyne co Cię tutaj ogranicza, to długość, która nie może być większa niż 290 mm. Skoro Twój zestaw marzeń zawiera najważniejsze elementy, pora przejść do najmocniejszego elementu.
Na dzień dzisiejszy, nie wymyśliliśmy jeszcze generatora który nie potrzebuje paliwa do zasilania komponentów. Będziesz więc musiał skorzystać ze standardowego zasilacza ATX, który zmienia prąd “ze ściany”, w ten zjadliwy dla elektroniki. Stały o napięciu 12 V. Ale to nie koniec, nie chcesz pokazywać pomontanych kabli, zgadza się? Specjalnie na tą okazję, przygotowaliśmy tajną skrytkę, na plecach obudowy KRUX Spike. Tutaj będziesz w stanie schować kabelki które mogą przesłaniać elementy we wnętrzu. Oczywiście, dzięki tej specjalnej grodzi, będziesz w stanie utrzymać porządek. Przynajmniej w tym jednym miejscu ;p
Jeszcze jak, w KRUX Spike, przygotowaliśmy dla Ciebie dwa miejsca na dyski 3,5”. Zmieścisz tam do 40 TB danych! Gdyby to jednak było zbyt mało, albo zbyt wolno. W Spike znajdziesz jeszcze 3 miejsca przygotowane pod dyski SSD 2,5”. Dwa ładniejsze możesz wyeksponować za szybą, jeden zaś, schować w tajnej skrytce. No i jeszcze nośniki na złącze M2, najczęściej korzystające z NVMe. Te zamontujesz na płycie głównej, o ile wybrałeś tą lepszą, bo wybrałeś, prawda?